Yükleniyor...

Drager Karbon Fiber Kompozit (CFK) Basınçlı Hava Solunum Tüpü 6,8 litre/300 Bar

Dräger’in lider teknoloji ve gelişmiş malzemeler kullanılarak tasarlanan kompozit tüpleri, solunumun zorlaştığı ya da imkansız hale geldiği her uygulamada kullanılabilir.

Gelişmiş Malzemeler

Bu ürünler kaynaksız alüminyum kaplamadan üretilir ve üzeri epoksi bir matris içinde karbon fiberle kapatılır. Epoksi bir matristeki harici bir cam elyaf katmanı, tüpün üzerine uygulanır. Bu harici cam elyaf katmanı, kullanımda ortaya çıkan darbelere ve aşınmalara karşı tüpün direncini arttırmak için uygulanır. Epoksi matrisin yüksek sıcaklıkla sertleştirilmesini takiben, tüpün yüzeyine harici bir jel kaplama uygulanır ve böylece silindirin yüzeyinin düz ve kolayca temizlenebilir olması sağlanır.

Tam PPE Onaylı Sistem

Draeger, solunum cihazı sisteminin tüm elemanlarını (maske, kayış ve tüpler) kendisi ürettiği için, en yüksek kaliteye ve maksimum performansa sahip ürünleri kullandığınızdan ve tek bir üreticiye ait tam PPE onaylı bir sistemin avantajlarından faydalandığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm Draeger valflı tüp sistemleri basınçlı cihazlar yönergesine göre tamamen onaylanmıştır ve BS EN 1964-1:1999’a uygun olarak PED onaylıdır.

Kapsamlı Ürün Yelpazesi

Solunum cihazını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yapılandırmak için geniş bir sıkıştırılmış hava tüpü yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Draeger, çelik ve bileşik malzemeden üretilen 200 bar ile 300 bar aralığındaki tüplerle eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Boy seçenekleri, tüp valfları seçimiyle birlikte 4 L 200 bar ila 9L 300 bar aralığında değişmektedir. Bir tüp konfigürasyon aracı ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre konfigürasyon oluşturmak da mümkündür.

Lider Teknoloji

Otomatik, bilgisayar kontrollü süreçler kullanılarak üretilir ve test edilir. Tesisler ve ekipmanlar için sürekli olarak yapılan yeni yatırımlar, Draeger tüplerinin günümüzün teknolojik açıdan en gelişmiş süreçlerine uygun olarak üretilmesini ve test edilmesini sağlamaktadır. Otomatik veri toplama, kullanılan malzemelerin sürekli eksiksiz bir şekilde izlenmesini ve kritik süreç parametrelerinin etkin bir şekilde monitörizasyonunu sağlamaktadır.

Hızlı Tüp Bağlantısı Seçeneği

Draeger hızlı tüp bağlantısı özelliği, tüplerin hem sahada, hem de atölyede hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Bu, tüp valfinin el çarkıyla çevrilmesiyle oluşan zaman kaybını ortadan kaldırararak daha verimli ve düzgün bir şekilde çalışmayı mümkün kılar.

Aksesuarlar

Dräger, tüp serisini tamamlayan geniş bir aksesuar yelpazesi sunar. Bunların arasında EN137 PVC ve Nomex tüp örtüleri, taşıma elemanları, aşırı akış valfları (EFV) ve müşteri logosuyla özelleştirme seçenekleri sayılabilir.

Ürün incelemeleri

Henüz bir inceleme gönderilmedi.

“Drager Karbon Fiber Kompozit (CFK) Basınçlı Hava Solunum Tüpü 6,8 litre/300 Bar” için ilk incelemeyi siz gönderin

Ürün Sorgulama